O nas

Dzisiaj MotoBartosz to nowoczesny, godny zaufania warsztat samochodowy, ale to nie wzięło się znikąd. Swoją działalność rozpoczynał od niewielkiego, niepozornego pomieszczenia, ledwie zaspokajającego podstawowe potrzeby. Było w nim jednak to co najważniejsze: duża wiedza, zaangażowanie i serce do pracy. Kierując się tymi wartościami stopniowo zyskiwał zaufanie i szacunek klientów. Zawsze rzetelnie i uczciwie wykonywana praca przynosiła owoce. Stale powiększając grono stałych Klientów, warsztat ciągle zyskiwał nowych, często odwiedzających jego progi po usłyszeniu pochlebnych opinii od znajomych.

Budowanie stabilnej i solidnej pozycji na rynku pozwalało na ciągły rozwój. Warsztat z biegiem lat rozbudowywał się, wzbogacał nowym wyposażeniem i coraz szerszą paletą wykonywanych usług. Nie byłoby to możliwe bez doskonale przeszkolonej kadry pracowniczej. Specjaliści pracujący w MotoBartosz to doskonała mieszanka doświadczenia i młodości. Właściciel zakładu – Bartosz Machura, od lat starannie dobiera swoich współpracowników. Jego umiejętność kształcenia i współpracy z młodymi mechanikami pozwala skutecznie zasilać załogę świeżą krwią, budując zrównoważony i maksymalnie efektywny zespół.

W MotoBartosz nie ma miejsca na bylejakość. Do każdego Gościa w naszych progach podchodzimy z równym szacunkiem i dbałością o jakość usług. Korzystając z wielu lat doświadczenia uważnie wsłuchujemy się w potrzeby wszystkich odwiedzających nasz warsztat i dokładamy starań by wykonać swojego zadanie w stu procentach.

Zapraszamy wszystkich chcących zadbać o stan swojego samochodu 🙂